KURUMSAL

Biz kimiz?

Grafik Reklam, 1988 yılından beri fırça tabelacılığı ile işe başlamış ve aynı zamanda akademik eğitim almış, mesleğinin sorumluluğunu bilen, bu alandaki gelişmeleri ve teknolojiyi sürekli takip eden yönetim kadrosuyla, açık hava reklamcılığının yanı sıra iç mekan reklamları konusunda da hizmet vermektedir. Oluşturulan projelendirme ve montaj ekibi sayesinde gerek il içinde, gerekse il dışında çalışmalarını sürdürmektedir. Çok sayıda kurumsal firmanın iç ve dış mekan reklamlarını yapmaktadır.

Misyonumuz

Güven ve kaliteden ödün vermeden farklı tasarımlarla toplam kalite kriterlerine göre hareket eden ve kendini sürekli en yeni teknoloji ile donatan bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Açık hava reklam sektöründe farklı çizgimiz ve tasarımlarımızla, lider firma olmak.

Kalite Politikamız

Müşteri tatmini maksimum düzeyde tutabilmek, markalaşmış ve marka olma yolunda hareket eden firmaların imaj çalışmalarını hedef kitleye açık havada en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

ÜRETİM AŞAMALARI

KEŞİF
Doğru ölçü, doğru sonuç.
Tabela çalışması yaptırmadan önce yapılacak yerin, mekanın önceden görülmesi, ölçeklendirilmesi ve nasıl bir çalışma istediğinizle ilgili bir plan çıkartılması gerekir.

TASARIM
Aldığımız ölçüler ve verdiğiniz doneler ile yapılacak işin nasıl görüneceği bilgisayar ortamında hazırlanır. Böylelikle kötü sürprizlere maruz kalmazsınız.

ÜRETİM
Beğenilen tasarımınız profesyonel imalat ekibi ve geniş makine parkuru ile en kısa sürede üretilir ve montaja hazır hale getirilir.

MONTAJ
Önceden planlanan sürede montaja gelinir. Tecrübeli montaj ekibimiz tarafından uygulanır ve teslimatı yapılır.